Sviit, Laulasmaa spaa hotell

Meie teised hotellid

Tänu meie hotellide erinevatele hinnatasemetele ja asukohtadele on meil võimalik oma külalistele pakkuda väga mitmekülgseid majutusvõimalusi. Spaad ja rahulikku puhkust saate nautida Laulasmaa SPA Hotellis. Kaunis loodus, rohkete võimalustega spaahotell, vee-ja saunakeskus, restoran ja kohvik Wicca ning konverentsikeskus pakuvad parimaid lahendusi puhkuseks, romantikaks, perega koosolemiseks ja erinevate ürituste korraldamiseks. Laulasmaa on populaarne ujumis- ja päevitamiskoht suvel. Kaunis maastik, hooldatud parkmets ja mererannik pakuvad võimalusi jooksmiseks, jalgrattasõiduks, kepikõnniks ja paljudeks muudeks sporditegevusteks.

4 tärni äriklassi Hotell Euroopa asub Tallinna reisisadama vahetus läheduses, jäädes Tallinna vanalinnast ainult 700 meetri kaugusele. Hotell Euroopa sisekujunduse võtmesõnaks on modernne eestipärasus. Maja sisekujundaja Külli Salum on sisustusmaterjalidena kasutanud mitmeid Eestile omaseid looduslikke materjale ning toonud kõik rahvuslikud motiivid välja kaasaegses võtmes.

Vähem nõudlikum ja praktilist asukohta eelistav külaline leiab meeldiva peatuspaiga mõistliku hinnaga Tallinn Seaport Hotellis Tallinna sadamaterminalide ja moodsa Rotermanni kvartali piiril.

Laulasmaa spaa- ja konverentsihotell

Telefon: + 372 687 0800
E-post: sales@laulasmaa.ee

Hotell Euroopa

Telefon: +372 6699 777
E-post: booking@seaporthotel.ee

Tallinn Seaport Hotel

Telefon: +372 66 76 600
Faks: +372 66 76 601
E-post: info@seaporthotel.ee

Broneeri tuba

Offers and packages: